Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl

Strony internetowe

Dołącz do firm rozpoznawalnych w Internecie!

W obecnych czasach firmowa strona internetowa to pierwsze źródło informacji dla klientów odnośnie oferowanych przez firmę usług czy produktów. Dlatego, liczba firm które nie posiadają swojej strony www ciągle maleje. W ramach naszej działalności pomagamy firmom, instytucjom jak również osobom prywatnym zaistnieć w Internecie, bądź zmienić swoją dotychczasową stronę lub bloga i dostosować ją do obecnych standardów i trendów. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i wdrożeniem responsywnych (RWD) stron internetowych (dostosowanych do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak tablet czy telefon). Dodatkowo, możemy zintegrować stronę z serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, YouTube, Twitter czy Instagram.

RESPONSYWNOŚĆ

Ponad połowa użytkowników przegląda strony www na telefonach i tabletach. Projektujemy responsywne strony internetowe, czyli dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz monitorach komputerowych.

INTEGRACJE Z MEDIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI

Dzięki integracji z Facebookiem, Instagramem czy Twitterem Twoi klienci w łatwy sposób będą mogli podzielić się informacją o Twojej stronie ze swoimi znajomymi, lub skomentować Twój wpis na blogu.

HOSTING NA SZYBKIM SERWERZE SSD

Realizowane przez nas strony internetowe przechowujemy na szybkim hostingu z dyskami SSD, czyli części serwera służącej do przechowywania zawartości strony internetowej i poczty e-mail.

DOMENA W CENIE

Do każdej wdrożonej strony internetowej oferujemy domenę internetową na rok. Dzięki niej Twoi klienci wejdą na Twoją stronę używając przyjaznej nazwy a nie ciągu liczb rozdzielonych kropkami (IP).

CERTYFIKAT SSL W CENIE

Zaufanie do Twojej marki jest powiązane z bezpieczeństwem na Twojej stronie internetowej, dlatego do stworzonej przez nas strony dołączamy certyfikat SSL.

SZYBKIE WSPARCIE TECHNICZNE

Wiemy, że niezawodne działanie Twojej strony internetowej to podstawa, dlatego zapewniamy wsparcie informatyczne i szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

Może zainteresować Cie jeszcze:

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz synchronizacją z programem magazynowym.

Zaplanujemy i wdrożymy reklamę na Facebooku oraz Google Ads i zaopiekujemy się profilem Twojej firmy w mediach społecznościowych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz reklamy w Internecie.