Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

Strony internetowe

Dołącz do firm rozpoznawalnych w Internecie!

W obecnych czasach firmowa strona internetowa to pierwsze źródło informacji dla klientów odnośnie oferowanych przez firmę usług czy produktów. Dlatego, liczba firm które nie posiadają swojej strony www ciągle maleje. W ramach naszej działalności pomagamy firmom, instytucjom jak również osobom prywatnym zaistnieć w Internecie, bądź zmienić swoją dotychczasową stronę lub bloga i dostosować ją do obecnych standardów i trendów. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i wdrożeniem responsywnych (RWD) stron internetowych (dostosowanych do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak tablet czy telefon). Dodatkowo, możemy zintegrować stronę z serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, YouTube, Twitter czy Instagram.

Tworzymy responsywne strony internetowe!

RESPONSYWNOŚĆ

Ponad połowa użytkowników przegląda strony www na telefonach i tabletach. Projektujemy responsywne strony internetowe, czyli dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz monitorach komputerowych.

INTEGRACJE Z MEDIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI

Dzięki integracji z Facebookiem, Instagramem czy Twitterem Twoi klienci w łatwy sposób będą mogli podzielić się informacją o Twojej stronie ze swoimi znajomymi, lub skomentować Twój wpis na blogu.

HOSTING NA SZYBKIM SERWERZE SSD

Realizowane przez nas strony internetowe przechowujemy na szybkim hostingu z dyskami SSD, czyli części serwera służącej do przechowywania zawartości strony internetowej i poczty e-mail.

DOMENA W CENIE

Do każdej wdrożonej strony internetowej oferujemy domenę internetową na rok. Dzięki niej Twoi klienci wejdą na Twoją stronę używając przyjaznej nazwy a nie ciągu liczb rozdzielonych kropkami (IP).

CERTYFIKAT SSL W CENIE

Zaufanie do Twojej marki jest powiązane z bezpieczeństwem na Twojej stronie internetowej, dlatego do stworzonej przez nas strony dołączamy certyfikat SSL. Dzięki niemu, przy adresie Twojej strony internetowej pojawi się zielona kłódka.

SZYBKIE WSPARCIE TECHNICZNE

Wiemy, że niezawodne działanie Twojej strony internetowej to podstawa, dlatego zapewniamy wsparcie informatyczne i szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

Może zainteresować Cie jeszcze:

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz synchronizacją z programem magazynowym.

Zaplanujemy i wdrożymy reklamę na Facebooku oraz Google Ads i zaopiekujemy się profilem Twojej firmy w mediach społecznościowych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz reklamy w Internecie.

Zapraszamy do jednego z miast na spotkanie z nami: Rabka – Zdrój, Kraków, Wrocław, Mszana Dolna.