Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

Sklepy Internetowe

Zacznij sprzedawać w Internecie!

Sklep internetowy to świetne narzędzie sprzedażowe, jak również informacyjne. Masz jeden lub kilka produktów? Świetnie! Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową z możliwością ich sprzedaży. Masz kilkanaście, kilkadziesiąt a może kilkaset produktów? Super! Wdrożymy dla Ciebie sklep internetowy z kategoriami, wyszukiwarką produktów a także w zależności od potrzeb zintegrujemy go z systemem magazynowym, kurierskim oraz płatnościami on-line.
Funkcjonalności sklepu internetowego dostosowujemy do potrzeb każdego projektu, wedle ustaleń z klientem. Możemy również wdrożyć sklep internetowy na jednym z popularnych rozwiązań: PrestaShop, WooCommerce (dla WordPress), SoteShop.

RESPONSYWNOŚĆ

Ponad połowa użytkowników przegląda strony www na telefonach i tabletach. Wdrażamy responsuwne sklepy internetowe, czyli dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz monitorach komputerowych.

INTEGRACJE Z MEDIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI

Dzięki integracji z Facebookiem, Instagramem czy Twitterem Twoi klienci w łatwy sposób będą mogli podzielić się informacją o produkcie w sklepie internetowym ze swoimi znajomymi.

HOSTING NA SZYBKIM SERWERZE SSD

Realizowane przez nas sklepy internetowe przechowujemy na szybkim hostingu z dyskami SSD, czyli części serwera służącej do przechowywania zawartości strony internetowej i poczty e-mail.

DOMENA W CENIE

Do każdego wdrożonego sklepu internetowego oferujemy domenę internetową na rok. Dzięki niej Twoi klienci wejdą do Twojego sklepu używając przyjaznej nazwy a nie ciągu liczb rozdzielonych kropkami (IP).

CERTYFIKAT SSL W CENIE

Zaufanie do Twojej marki jest powiązane z bezpieczeństwem w Twoim sklepie internetowym z uwagi na przechowywane w nim dane osobowe, dlatego do stworzonej przez nas strony dołączamy certyfikat SSL.

SZYBKIE WSPARCIE TECHNICZNE

Wiemy, że niezawodne działanie Twojego sklepu internetowego to podstawa, dlatego zapewniamy wsparcie informatyczne i szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.

sklep internetowy na telefonie

Integracja z bramkami płatności online

Integracja z systemami kurierskimi

Połączenie sklepu z systemem magazynowym

POTRZEBUJESZ SKLEPU INTERNETOWEGO?

Może zainteresować Cie jeszcze:

Tworzymy responsywne strony internetowe dostosowane do potrzeb klienta i urządzeń mobilnych (telefony,tablety).

Zaplanujemy i wdrożymy reklamę na Facebooku oraz Google Ads i zaopiekujemy się profilem Twojej firmy w mediach społecznościowych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz reklamy w Internecie.