Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

Programy dla Firm

Większa efektywność pracy dzięki oprogramowaniu!

Systemy informatyczne nie od dziś wspierają funkcjonowanie firm, zarówno jednoosobowych działalności jak i przedsiębiorstw zatrudniających kilkudziesięciu czy kilkuset pracowników. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu (m.in. InsERT, Comarch, Microsoft) firmy oszczędzają czas i pieniądze, gdyż wiele powtarzających się i czasochłonnych czynności może być wykonywanych przez program.

1. Analiza potrzeb

Badamy potrzeby klienta, tworzymy listę funkcjonalności, które powinien mieć program dla Firmy i dobieramy odpowiednie rozwiązanie.

2. Wdrożenie

Instalujemy, konfigurujemy i dostosowujemy wybrane oprogramowanie do potrzeb klienta.

2. Szkolenie

Szkolimy naszego klienta z obsługi wybranego programu.

Wdrażamy m.in.

office
erp optima
subiekt gt
subiekt nexo

POTRZEBUJESZ OPROGRAMOWANIA HANDLOWO-MAGAZYNOWEGO?

Może zainteresować Cie jeszcze:

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz synchronizacją z programem magazynowym.

Zaplanujemy i wdrożymy reklamę na Facebooku oraz Google Ads i zaopiekujemy się profilem Twojej firmy w mediach społecznościowych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz reklamy w Internecie.