Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

O Imisoft

Poznajmy się bliżej!

Zobacz kim jesteśmy i co nas wyróżnia.

KIM JESTEŚMY? NASZ CEL

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem. Projektujemy strony internetowe, dzięki czemu firmy mogą zaistnieć w Internecie. Pomagamy przedsiębiorcom zwiększyć sprzedaż, tworząc dla nich i dla ich klientów sklepy internetowe oraz przygotowując kampanie reklamowe w sieci Google Ads oraz na Facebooku. Nasz zespół tworzą kreatywni, młodzi ludzie, posiadający wiedzę i doświadczenie w swoich dziedzinach. Pracujemy z pasją i udoskonalamy swoje umiejętności, dbamy o rozwój swój jak i naszych klientów organizując szkolenia. Współpracujemy zarówno z działającymi firmami, jak i z osobami, które dopiero myślą o założeniu firmy lub są na początkowym etapie własnej działalności. Najbardziej w naszej pracy cenimy sobie kontakt z klientem oraz wspólne zwycięstwa, w myśl zasady WIN – WIN – WIN, gdzie wygrywa nasz klient, klient naszego klienta i my!

SPRAWNY ZESPÓŁ

Nie jesteśmy korporacją, lecz sprawnie działającym małym zespołem, dzięki czemu szybciej reagujemy na zmiany na rynku jak i te wprowadzane przez klienta.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze domeny posiadają certyfikat SSL a na serwerze wykonywane są kopie zapasowe, aby dane Twoje i pozostałych naszych klientów były zawsze bezpieczne.

DOBRY KONTAKT

Dobry kontakt z klientem to podstawa współpracy, dlatego możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez Messenger.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Przekonaj się, że warto nam zaufać!