Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

Usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić? Sprawdź co potrafimy!

Tworzymy responsywne strony internetowe dostosowane do potrzeb klienta i urządzeń mobilnych (telefony,tablety).

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz synchronizacją z programem magazynowym.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz reklamy w Internecie.

Zaplanujemy i wdrożymy reklamę na Facebooku oraz Google Ads i zaopiekujemy się profilem Twojej firmy w mediach społecznościowych.

Wdrażamy profesjonalne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój i wzrost efektywności w firmach naszych Klientów.

Twój komputer się wyłącza? Wolno chodzi? A może potrzebujesz pomocy w instalacji systemu? Zrobimy to za Ciebie!

WSPARCIE PROFESJONALISTÓW

Na każdym etapie projektu, lub współpracy z naszą firmą możesz liczyć na pomoc. Zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie od doboru odpowiednich systemów i programów, przez ich wdrożenie aż do szkolenia z ich obsługi.

POMAGAMY ZDALNIE

Niektóre problemy z oprogramowaniem możemy rozwiązać zdalnie (łącząc się z Twoim komputerem przez Internet), dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci jeszcze szybciej, nie tracąc czasu na dojazd ani stanie w korkach.

SZKOLIMY NA ŻYWO I ONLINE

Nie każde szkolenie wymaga fizycznej obecności trenera przy osobach szkolonych, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy szkolenia zarówno na żywo (wyjazdowo i stacjonarnie) jak i przez Internet.