Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

Marketing Internetowy

Pozyskaj klientów w Internecie!

Wedle najnowszego raportu Digital 2019 spędzamy w Internecie ponad 1/4 naszego czasu. Coraz częściej robimy też zakupy bez wychodzenia z domu, siedząc na wygodnym fotelu lub sofie. Internet jest więc świetnym medium do komunikacji z potencjalnymi jak i obecnymi klientami. W porównaniu z reklamą w radio bądź telewizji, reklama w Internecie może dotrzeć do grupy docelowej, która będzie dużo bardziej skłonna zakupić nasz produkt. Co więcej, koszt reklamy może być też dużo niższy niż przy reklamie w mediach tradycyjnych.
mail logo

Kampanie mailingowe

Tworzymy kampanie mailingowe skierowane do listy osób, które zostawiły u Ciebie swój adres e-mail. Pomagamy wdrażać i optymalizować systemy służące do budowania listy adresowej, która może stać się listą Twoich klientów. Wdrażamy również systemy automatyzacji e-mail marketingu, dzięki którym oszczędzisz swój czas.

facebook logo

Kampanie na Facebooku

Tworzymy kampanie reklamowe na Facebooku docierając zarówno do nowych klientów firm, jak i tych którzy odwiedzili już firmową stronę internetową lub sklep klienta (remarketing). Dzięki profilowaniu grupy docelowej reklamy dotrzesz do osób najbardziej zainteresowanych Twoją firmą, produktem lub usługą.

google ads

Kampanie Google Ads

Tworzymy kampanie graficzne i tekstowe, które wyświetlają się zarówno na stronach internetowych zawierających reklamę Google jak i w samej wyszukiwarce Google. Przy odpowiednim wyborze miejsc reklamowych zwiększysz liczbę swoich klientów a statystyki reklamy dostarczą Ci wartościowych informacji o Twoich klientach.

POTRZEBUJESZ KAMPANII REKLAMOWEJ?

Może zainteresować Cie jeszcze:

Tworzymy responsywne strony internetowe dostosowane do potrzeb klienta i urządzeń mobilnych (telefony,tablety).

Wdrażamy profesjonalne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój i wzrost efektywności w firmach naszych Klientów.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz reklamy w Internecie.