Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl
Image12

Kursy i szkolenia

Zdobądź potrzebną Ci wiedzę!

Wykorzystaj w pełni potencjał komputera, programów biurowych oraz innych narzędzi do wspomagania pracy w firmie.

Przeprowadzimy szkolenie dla Ciebie i Twojej firmy!

Dzięki zdobytej wiedzy przyspieszysz swoją pracę i sprawisz że będzie bardziej efektywna.

Prowadzimy kursy głównie w Rabce-Zdroju, Krakowie i Wrocławiu, jednakże możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce.

Szkolimy również przez Internet.

Microsoft Excel

Nauczymy Cię m.in. jak tworzyć proste lub bardziej złożone tabele, korzystać z filtrów, wykonywać obliczenia, abyś mógł wykorzystać to np.do tworzenia budżetu domowego lub firmowego.

microsoft word logo

Microsoft Word

Pokażemy Ci m.in. jak stworzyć pismo formalne, automatyczny spis treści czy numerację stron. Dowiesz się również jak ułatwić sobie pracę korzystając z gotowych narzędzi wbudowanych w Worda.

wordpress logo

WordPress

Nauczymy Cię m.in. prowadzić własnego bloga, dodawać artykuły, umieszczać odnośniki do innych stron czy filmów z YouTube i w łatwy sposób udostępniać informacje z Twojej strony.

prestashop logo

PrestaShop

Wdrożymy Cię w obsługę sklepu internetowego, m.in. w dodawanie produktów, tworzenie zestawów, edytowanie kategorii czy drukowanie listów przewozowych.

komputer tablet telefon

komputer / tablet / telefon

Nauczymy Cię obsługi komputera, tabletu lub telefonu od podstaw. Pokażemy jak wysyłać e-maile, szukać informacji w Internecie i korzystać ze Skypa do darmowych rozmów z bliskimi lub współpracownikami.

outlook & thunderbird logo

Outlook / Thunderbird

Nauczymy Cię m.in tworzyć wiadomości e-mail, używać stopki z informacjami o firmie lub własnym imieniem i nazwiskiem, segregować wiadomości i używać wyszukiwania, dzięki czemu zwiększysz efektywność swojej pracy.

subiekt logo

Insert : Subiekt GT / Subiekt NEXO

Pokażemy Ci jak korzystać z programu handlowo-magazynowego dla Firm: Subiekt, jak wystawiać faktury, tworzyć WZ, dodawać nowe towary do stanu magazynowego czy stworzyć swój własny wzór dokumentów firmowych.

facebook instagram logo

Facebook / Instagram

Nauczymy Cię m.in. obsługi konta na  Instagramie, lub strony firmowej na Facebooku. Pokażemy Ci jak dodawać grafiki, aby wyświetlały się dobrze zarówno na komputerze jak i na telefonie i były zgodne z regulaminem.

Szukasz tematu którego nie ma powyżej?

Napisz do nas! Dostosujemy tematykę i zakres kursu do Ciebie i Twojej firmy.

CHCESZ SIĘ NAUCZYĆ CZEGOŚ NOWEGO?

Może zainteresować Cie jeszcze:

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz synchronizacją z programem magazynowym.

Zaplanujemy i wdrożymy reklamę na Facebooku oraz Google Ads i zaopiekujemy się profilem Twojej firmy w mediach społecznościowych.

Wdrażamy profesjonalne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój i wzrost efektywności w firmach naszych Klientów.