Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój biznesu. Poprzez tworzenie stron i sklepów internetowych pomagamy zwiększyć rozpoznawalność firm w internecie i zwiększyć ich sprzedaż. Prowadzimy kursy o tematyce informatycznej i biurowej, dzięki którym zwiększamy efektywność pracy naszych kursantów.

+48 511 322 185
kontakt@imisoft.pl

Blog

HomeSocial mediaCiemny motyw Messengera – jak włączyć?
messenger ciemny tryb

Ciemny motyw Messengera – jak włączyć?

Najpierw miał to YouTube, później Mac OS a teraz nieoficjalnie ma Messenger. O czym mowa? Odpowiedzią jest: tryb ciemny! Pomimo tego, że trwają jeszcze prace nad poprawnym wdrożeniem tego motywu w komunikatorze część z użytkowników może już z niego korzystać. Poniżej pokażemy Ci jak włączyć ten tryb w swoim telefonie. Pamiętaj jednak aby wcześniej zaktualizować aplikację Messenger do najnowszej wersji.

Jak włączyć ciemny tryb na Messengerze?

1. Wyślij dowolnemu znajomemu emotikonę żółtego księżyca. Po jej wysłaniu zobaczysz przez kilka sekund animację z wieloma księżycami.

księżyc w messengerze     księżyce włączające tryb ciemny w messengerze

2. Po zakończeniu animacji u góry ekranu pojawi się informacja że „Znalazłeś tryb ciemny”, wtedy wystarczy dotknąć „Włącz w ustawieniach”.

włączanie trybu ciemnego w ustawieniach messengera

3. Po automatycznym otwarciu ustawień, tuż pod naszym imieniem i nazwiskiem pokaże się opcja „Tryb ciemny”. Obok niej będzie znajdował się suwak, wystarczy go dotknąć a on przesunie się od  lewej do prawej strony i wyświetli się informacja o trwających jeszcze pracach serwisowych. Po jej zamknięciu nasz Messenger przełączy się w tryb ciemny!

 

Ciemny motyw na Androidzie oraz iOS!

Zmiana z jasnego trybu na ciemny możliwa jest do wykonania zarówno na systemie Android jak i iOS. Wykonuje się ją w ten sam sposób. Z pewnością zmiana ta korzystnie wpłynie na oczy osób, które spędzają na konwersacjach ze znajomymi długie godziny, gdyż ciemny tryb mniej męczy oczy.

A Ty włączyłeś już tryb ciemny na Messengerze? Która wersja według Ciebie jest lepsza, jasna czy ciemna?

Komentarze
previousnext

Sorry, the comment form is closed at this time.